Průzkum zájmu o půjčování (sdílení) jízdních kol ve Slaném - Výsledky ankety

Autor: Vratislav Renner za Lepší místo Slaný

* Dobrý den, věnujte prosím několik minut svého času vyplnění následujícího dotazníku. * Dotazník vznikl na základě návrhu v Lepším místě (https://www.lepsimisto.cz/tip/rekola) zřídit ve městě půjčovnu jízdních kol. Systémy půjčování kol začaly být běžné ve světě (systém sdílení kol - anglicky Bike Sharing System) i u nás (můžete se o tom přesvědčit, když do intrernetového vyhledávače bez uvozovek zadáte "bikesharing" nebo "půjčovna kol"). * V systému je možné na některém ze stanovišť kolo vyzvednout, na jiném odevzdat. * Nám nejbližší systém zkušebně běžel na Kladně, kde se osvědčil a vedení města uvažuje o jeho pokračování. * Předpokladem zřízení systému i ve Slaném je dostatečný počet budoucích klientů. Ověřit zájem občanů o půjčování jízdních kol ve Slaném je cílem tohoto stručného dotazníku.

Jste pro zřízení systému sdílení jizdních kol (bikesharing) ve Slaném? (Vyberte jednu možnost, povinná otázka)

Zodpovězeno: 111x (100%)

Půjčovali byste si kolo, pokud by systém půjčování kol ve městě Slaný existoval? (Vyberte jednu možnost, povinná otázka)

Zodpovězeno: 89x (80%)

Jak často byste si kolo ve vhodném období půjčovali? (Vyberte jednu možnost, povinná otázka)

Zodpovězeno: 77x (69%)

Jak dlouho byste kolo používali při jedné výpůjčce? (Vyberte jednu možnost, povinná otázka)

Zodpovězeno: 77x (69%)

Na jaké trasy ve Slaném byste kolo využili nejčastěji? Popište trasy alespoň heslovitě odkud kam, např. "vlakové nádr. - autobudové nádr." apod. (Textová odpověď, povinná otázka)

Zodpovězeno: 77x (69%)

Zde můžete k systému půjčování kol a k jeho zřízení ve Slaném napsat svůj vlastní názor, připomínku, návrh... (Textová odpověď, povinná otázka)

Zodpovězeno: 111x (100%)